zabery-namieru

Drony by mohli znížiť emisie uhlíka na polovicu

Správa, ktorá bola zverejnená spoločnosťou Inmarsat a Cranfield University, uvádza, že bezpilotné letecké prostriedky (UAV) poskytujú „bezprecedentnú príležitosť pre logistický priemysel znížiť svoj vplyv na životné prostredie“.

Čítaj viac
Najvyššia úroveň leteckej autonómie - Nader Elm generálny riaditeľ EYXN Technologies

Najvyššia úroveň leteckej autonómie – Nader Elm generálny riaditeľ EYXN Technologies

Nader Elm je generálnym riaditeľom a zakladateľom spoločnosti Exyn Technologies. Exyn Technologies je priekopníkom autonómnych robotických systémov pre komplexné riešenia bez použitia GPS. Kompletné riešenie spoločnosti umožňuje flexibilné nasadenie jedného alebo viacerých dronov, ktoré sa dokážu inteligentne orientovať a dynamicky prispôsobiť v reálnom čase a prostredí.

Čítaj viac
Spoločnosť infiniDome prichádza s navigačným systémom prispôsobeným pre drony

Spoločnosť infiniDome prichádza s navigačným systémom prispôsobeným pre drony

Spoločnosť infiniDome v spojení so spoločnosťami Honeywell Aerospace a Easy Aerial predstavili prvý navigačný systému šitý na mieru pre bezpilotné lietadlá. Vďaka integrácii technológie proti rušeniu GPS, systému radarovej rýchlosti a inerciálneho navigačného systému tento navigačný systém umožňuje bezpilotným lietadlám fungovať bezpečne a efektívne, a to dokonca aj v prostrediach s obmedzeným alebo úplne zakázaným systémom GPS.

Čítaj viac

flydrone.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.