Fotografie nehnuteľností

Predajte nehnuteľnosti rýchlejšie a prilákajte viac klientov pomocou pútavých fotografií a 360 stupňových virtuálnych prehliadok

Potrebujete profesionálne zábery nehnuteľnosti, ktoré vyrazia dych? Poskytujeme letecké fotografie a 360° prehliadky tak, aby ste mohli vašu nehnuteľnosť prezentovať potencionálnym zákazníkom z jedinečnej perspektívy. Táto služba je taktiež ideálna na zobrazenie okolia, respektíve priľahlej infraštruktúry ako sú MHD zastávky, obchody, školy a podobne.

 

Tím Flydrone.sk Vám ponúka rýchle a profesionálne letecké fotografické služby za bezkonkurenčné ceny, ktoré vyhovujú vašim obchodným potrebám. Pre viac informácií využite náš telefonický alebo e-mailový kontakt. Nakoľko sme spoľahlivým partnerom a so spoločnosťami spolupracujeme nielen jednorazovo, ale aj dlhodobo, sme ideálnou voľbou pre menšie a väčšie realitné kancelárie, ale aj pre jednotlivcov realitných maklérov.

nehnutelnost na predaj fotograf

Ponúkame tieto služby

Fotografovanie nehnuteľností FOTOAPARÁTOM (interiér/exteriér), vrátane post-produkcie (nehnuteľnosti, rezorty, hotely, pozemky a iné objekty)

Fotografovanie nehnuteľností DRONOM (interiér/exteriér), vrátane post-produkcie 
(nehnuteľnosti, rezorty, hotely, pozemky a iné objekty)

360 stupnov

360° prehliadka alebo panoráma interiéru / exteriéru (vyhotovená špeciálnou 360-stupňovou kamerou (možnosť sledovať online priamo vo webovom prehliadači alebo pomocou zdrojového kódu umiestneného na web)

Prečo práve my?

S dronmi lietame legálne

Zábery dodáme do 24 hodín

Disponujeme profesionálnou technikou

SlovakiaOutline_40pt

Pracujeme po celom Slovensku

Možnosť formátovania na sociálne siete

Poskytujeme RAW súbory

portfólio

Aj takto môžu vyzerať Vaše zábery

Ako fungujeme

Kontaktujte nás s Vašou požiadavkou

Dohodnime si dátum, čas a parametre záberov

My sa postaráme o natočenie videa alebo nafotenie fotografií a prípadnú postprodukciu

Zdieľajte vaše video a fotografie na webe, či sociálnych sieťach