Stavebná dokumentácia

Dokumentujte vašu stavbu rýchlo, efektívne a z komplexnejšej perspektívySlužby spojené s vyhotovením stavebnej dokumentácie poskytujeme priamo na staveniskách. Využívanie dronov v stavebníctve prináša niekoľko výhod, pričom sa dajú využiť na celý rad úloh. Pri fotografovaní stavieb sa najčastejšie jedná o podklady do stavebnej projektovej dokumentácie, pre dokumentáciu stavu a postupu prác na stavenisku, ale aj pre dokumentovanie stavby pre zákazníkov.

Nakoľko sme spoľahlivým partnerom a so spoločnosťami spolupracujeme nielen jednorazovo, ale aj dlhodobo, sme ideálnou voľbou pre odvetvia stavebných firiem, investorov, realitných a iných developerov, reklamné a marketingové agentúry. 

V princípe ponúkame dva modely dokumentovania stavieb:

inspekcia monitoring stavebny progres postup prac

Dokumentácia z dronu

vhodné pre dokumentáciu exteriérových a čiastočne interiérových častí stavieb

dokumentacia stavby foto video dronom stavebnictvo

Pozemná dokumentácia

vhodné pre dokumentáciu interiérových a čiastočne exteriérových častí stavieb

dokumentacia stavby foto video dronom stavebnictvo

Prečo práve my?

S dronmi lietame legálne

Bezpečnosť je u nás na prvom mieste

Disponujeme profesionálnou technikou

Profesionálna štúdiová post-produkcia

Dáta zálohujeme za Vás

Poskytujeme RAW súbory

Prečo využívať drony v stavebnom priemysle?

Bezpečnosť: staveniská sú plné bezpečnostných rizík a miera zranení je o 71 % vyššia ako v akomkoľvek inom odvetví. Drony drasticky znižujú riziko zranení tým, že eliminujú potrebu zamestnancov vykonávať kontroly v ťažko dostupných alebo nebezpečných miestach.

Perspektíva: drony poskytujú širšiu perspektívu, ktorá môže stavebným firmám pomôcť získať lepšiu predstavu o postupe projektu a postupe jednotlivých častí staveniska. Môžu byť použité na zachytenie záberov a fotografií staveniska z ťažko dostupných uhlov.

Rýchlosť a efektívnosť: drony dokážu pracovať rýchlejšie a efektívnejšie ako ľudia. To umožňuje stavebným tímom zvýšiť produktivitu a rýchlejšie dokončiť projekty.

Prístup k ťažko dostupným miestam: drony odstraňujú potrebu personálu vchádzať do ťažko prístupných miest alebo liezť do nebezpečných výšok. Všetky tieto faktory majú za následok výrazné zvýšenie celkovej bezpečnosti na stavenisku.

Vzťah zo zákazníkmi: videá a fotografie z dronov možno zdieľať s klientmi a ďalšími zainteresovanými stranami v reálnom čase, čo im umožní lepšie pochopiť priebeh projektu.

Licencia

Naši piloti disponujú povolením na lietanie lietadla spôsobilého lietať bez pilota. Toto povolenie vydáva Dopravný úrad SR, pričom jeho základom je splnenie teoretickej a praktickej skúšky.

Povolenie

Medzi letecké práce patria všetky letecké činnosti vykonávané za odplatu. Takéto činnosti sú primárne vykonávané napríklad v stavebníctve, poľnohospodárstve, na reklamu a fotografovanie, či na prieskum.  Letecké práce možno vykonávať len na základe povolenia vydaného Dopravným úradom SR, ktorým Flydrone.sk disponuje. 

Poistenie

Naše bezpilotné prostriedky sú v prípade škodovej udalosti zmluvne poistené voči škodám spôsobeným tretej strane. 

portfólio

Projekty, na ktorých sme pracovali

Ako fungujeme?

Kontaktujte nás s vašou požiadavkou.
Dohodneme si cenu, čas, dátum a iné parametre
Zdokumentujeme a dodáme finálny produkt