Stavebné zábery
 

Služby spojené so stavebným priemyslom poskytujeme priamo na staveniskách. Využívanie dronov v stavebníctve prináša niekoľko výhod, pričom sa dajú využiť na celý rad úloh.

stavebné zábery dronom

V stavebnom priemysle poskytujeme tieto služby:

Monitorovanie progresu stavby: získajte prístup k údajom z vtáčej perspektívy v reálnom čase, aby ste presne vedeli, čo sa aktuálne na vašom stavenisku deje. Monitoring stavebného progresu je dôležitý najmä pre včasné odhaľovanie chýb, vďaka čomu šetríte celkové náklady. V prípade rôznych nezrovnalostí monitoring slúži ako dôkazový materiál pre vašu ochranu.

Inšpekcia: kontrolujte strechy alebo fasády budov a zbierajte množstvo informácií pomocou detailných fotografií alebo videií vo vysokom rozlíšení. Drony odstraňujú nebezpečenstvo pri manuálnom zbere dát a sú oveľa efektívnejším spôsobom zberu týchto informácií.

Bezpečnosť: snímky z dronu môžu upozorniť na akékoľvek problémy na stavenisku, ako je napríklad poškodená časť obvodového plota alebo iné nedostatky na mieste staveniska.

Prístup k ťažko dostupným miestam: drony odstraňujú potrebu personálu vchádzať do ťažko prístupných miest alebo liezť do nebezpečných výšok. Všetky tieto faktory majú za následok výrazné zvýšenie celkovej bezpečnosti na stavenisku.

Time-lapse alebo Hyper-lapse: pomocou dronu dokážeme z vtáčej perspektívy vytvoriť rozsiahly záber, ktorý zachytáva vývoj stavby v čase. Na výber sú hneď dva modely: time-lapse – zachytáva krátky časové rozmedzie (napr. jeden týždeň) a hyper-lapse – zachytáva dlhé časové rozmedzie (napr. jeden rok).

Ako fungujeme?

Kontaktujte nás s vašou požiadavkou.
Dohodneme si cenu, čas, dátum a iné parametre
Natočíme, odfotíme a dodáme finálny produkt

flydrone.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.