Video z eventov

Prezentujte verejnosti váš event kreatívnym spôsobom a bez starosti – vy viete čo, my vieme ako!

FESTIVALY A KONCERTY

CYKLISTICKÉ, BEŽECKÉ A INÉ ŠPORTOVÉ PRETEKY

AUTOMOBILOVÉ PRETEKY A ZRAZY

DISKUSIE A PODCASTY

OSLAVY, KONGRESY, VEČIERKY

Videoprodukcia Flydrone.sk je zameraná predovšetkým na všetky typy športových, spoločenských a kultúrnych eventov. Prevažne sa jedná o krátke reels a shorts na sociálne siete, trailery, teasery, after-movie, showreels, rôzne reklamené a promo/propagačné videá, ale aj dlhšie dokumentárne videá

Videá vyhotovujeme na základe vašich požiadaviek alebo nechajte celú réžiu na nás! Služba all-inclusive zahŕňa vytvorenie konceptu, stratégie a scenáru, vyhotovenie záberov a nakoniec aj profesionálnu post-produkciu, sound-edit a color-grading naším šikovným editorom. Samozrejmosťou je zakomponovanie textu, obrázkov, loga, titulkov, ale aj zložitejších prvkov ako je dodatočne nahratý hlas speakermi, s ktorými spolupracujeme, animácie, či špeciálne zvukové a vizuálne efekty.

Okrem profesionálnej fotografickej pozemnej techniky využívame pri videoprodukcii najmodernejšie drony. Videá zaznamenané tradičnými kamerami sú totiž schopné zachytiť len veľmi obmedzené časti daného podujatia. Zaznamenávanie videí pozemnou technikou, v kombinácii s leteckými zábermi z dronu, poskytuje vášmu publiku veľkolepý pohľad na akciu a zachytáva skutočný rozsah vašej udalosti. Tím Flydrone je pripravený poskytnúť vám tie najlepšie profesionálne služby v oblasti videoprodukcie, či dodatočnú postprodukciu záberov pre váš event.

Prečo práve my?

Profesionálna štúdiová post-produkcia

Mladý a kreatívny tím

Disponujeme profesionálnou technikou

S dronmi lietame legálne

Dáta zálohujeme za Vás

Poskytujeme RAW súbory

portfólio

Projekty, na ktorých sme pracovali

Ako fungujeme?

Kontaktujte nás s vašou požiadavkou

Dohodnime si dátum, čas a parametre záberov

My sa postaráme o kompletné natočenie videa a prípadnú postprodukciu

Zdieľajte vaše video z eventu na webe, či sociálnych sieťach