Zábery z eventov
Videoprodukcia Flydrone.sk je zameraná predovšetkým na typy eventov ako sú  koncerty, festivaly, bežecké preteky, cyklistické preteky a iné športové udalosti, automobilové preteky, ale aj iné formálne podujatia ako sú večierky, oslavy, kongresy, svadobné videá a klipy, rozhovory, či diskusie. Nakoľko sme schopní zabezpečiť až tri pozemné kamery a dva drony, dokážeme zaznamenať aj rozsiahlejšie podujatia a akcie ako napríklad podujatia organizované rôznymi mestami, či väčšie koncerty a festivaly.

Prevažne sa jedná o krátke shoty, trailery, teasery, after-movie, showreels, rôzne reklamené a promo/propagačné videá, ale aj dlhšie dokumentárne videá

Deň mesta Turany
Chateau run Topoľčianky

Videá vyhotovujeme na základe vašich požiadaviek alebo nechajte celú réžiu na nás! Služba all-inclusive zahŕňa vytvorenie konceptu, stratégie a scenáruvyhotovenie záberov a nakoniec aj profesionálnu post-produkciu, sound-edit a color-grading naším šikovným editorom. Samozrejmosťou je zakomponovanie textu, obrázkov, loga, titulkov, ale aj zložitejších prvkov ako je dodatočne nahratý hlas speakermi, s ktorými spolupracujeme, animácie, či špeciálne zvukové a vizuálne efekty.      


Okrem profesionálnej fotografickej pozemnej techniky využívame pri videoprodukcii najmodernejšie drony. Videá zaznamenané tradičnými kamerami sú totiž schopné zachytiť len veľmi obmedzené časti daného podujatia. Zaznamenávanie videí pozemnou technikou, v kombinácii s leteckými zábermi z dronu, poskytuje vášmu publiku veľkolepý pohľad na akciu a zachytáva skutočný rozsah vašej udalosti. Tím Flydrone je pripravený poskytnúť vám tie najlepšie profesionálne služby v oblasti videoprodukcie, či dodatočnú postprodukciu záberov pre váš event.

Prečo práve my?

·         profesionálna pozemná fotografická technika,

·         využívame najmodernejšie drony z rodiny DJI,

·         až traja kameramani a jeden pilot na mieste,

·         post-produkcia profesionálnym editorom videí,

·         disponujeme licenciou na letecké práce,

·         možnosť poskytnutia RAW súborov,

·        všetky dáta zálohujeme na dva roky.

Ako fungujeme?

Kontaktujte nás s vašou požiadavkou

Dohodnime si dátum, čas a parametre záberov

My sa postaráme o natočenie videa alebo nafotenie fotografií a prípadnú postprodukciu

Zdieľajte vaše video z eventu na webe, či sociálnych sieťach

flydrone.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.